Więcej nowych materiałów znajdziesz na effortlessenglishpage.com,
ta strona nie jest już aktualizowana!

Moja historia

Cześć mam na imię Hubert, angielskiego uczę się od 3 lub 4 klasy podstawówki (dokładnie nie pamiętam). Najpierw w szkole podstawowej, później gimnazjum i liceum, w międzyczasie dodatkowe kursy i prywatne korepetycje. Wydawało mi się, że znam angielski, skoro zawsze miałem na świadectwie piątkę. Moi znajomi też tak myśleli, tylko ja zdawałem sobie sprawę, że coś jest nie tak skoro:

1. Nie rozumiem angielskich filmów
2. Nie wiem co śpiewają w zagranicznych piosenkach
3. Nie potrafię swobodnie pogadać po angielsku z ludźmi na Skype
4. Czuję lęk i strach przed używaniem angielskiego wśród ludzi

Kliknij ten link aby przejść na oficjalną stronę Effortless English!

Postanowiłem to zmienić, zacząłem szukać rozwiązania.

Nie zliczę ile razy wpisałem w wyszukiwarce "how to learn english" w poszukiwaniu metody i pomysłu na angielski, który mnie zainspiruje i zmieni mój sposób nauki. Wszystko do czasu kiedy za którymś razem kliknąłem w reklamę "7 Rules You Must Know To Speak English Easily" - tak oto zaczęła się moja przygoda z Effortless English, trwa ona aż po dziś dzień.

Dziś mam 21 lat studiuję zaocznie logistykę, mam pracę, w której często wykorzystuje angielski. Wszyscy wokół mówią mi, że świetnie gadam po angielsku, z taką swobodą i bez stresu. Wtedy zawsze im przerywam i mówię: "Ty też tak możesz! Sprawdź metodę Effortless English i poznaj jej zasady, gwarantuję ci, że zmieni ona Twój angielski na zawsze".

Kliknij ten link aby przejść na oficjalną stronę Effortless English!

Jeśli mogę ci jakoś pomóc to tu jest mój mail: hubert.jakubiak@gmail.com

Życze samych językowych sukcesów,
Hubert