Więcej nowych materiałów znajdziesz na effortlessenglishpage.com,
ta strona nie jest już aktualizowana!

AJ Hoge

AJ Hoge jest autorem metody Effortless English oraz dyrektorem The Effortless English Club – społeczności językowej wokół metody Effortless English. Lekcje angielskiego mp3, których AJ Hoge jest autorem są prawdziwym bestsellerem w ponad 25 krajach na całym świecie - Original Effortless English Lessons

Kliknij ten link aby przejść na oficjalną stronę Effortless English!

Bardzo lubię historię kariery zawodowej AJ Hoge, którą udało mu się streścić w jednym z darmowych podcastów. AJ pracował dla IBM – nie lubił swojej pracy, tego, że musi codziennie odpracować 8 godzin często udając w ogóle że pracuję. Nienawidził swojego szefa oraz tego, że musi robić wszystko to co on uważa za słuszne, nawet jeśli nie miał racji. AJ rzucił pracę w IBM i postanowił robić to co od zawsze kochał – uczyć języka angielskiego. AJ został nauczycielem w jednej ze szkół językowych, gdzie również miał nad sobą szefa, który mówił mu jak ma uczyć angielskiego, jakich podręczników ma używać itd. AJ był załamany wiedział, że metody nauki, którą stosowane w tej szkole są nieskuteczne, a szkole tak naprawdę nie zależy na tym by nauczyć kogokolwiek angielskiego.

Jeden ze znajomych AJ widząc jego ból i udrękę doradził mu aby założył własną firmę, działalność i zaczął uczyć angielskiego według własnych zasad, używając metod, które sam uważa za skuteczne i efektywne, bez szefa nad sobą, który mówi co wolno a co nie. Z początku AJ Hoge traktował swoją działalność jako pracę dodatkową, do czasu gdy dochody ze sprzedanych lekcji był tak duże, że nie musiał pracować już u nikogo innego – od tej chwili AJ poświęcił się dalszemu rozwojowi metody Effortless English, która każdego dnia zyskuję nowych fanów na całym świecie.